Léky a CDS2, kontraindikace s běžnými léky

Jak užívat CDS? Léky a CDS2, kontraindikace s běžnými léky

Jak užívat CDS? Užívám Léky a CDS2, kontraindikace s běžnými léky…

Tak tento dotaz velice často dostávám od různých lidí i známých a prostě od všech, kteří ještě nemají zkušenosti s CDS2 a kteří se hned nevzdají původní naordinované nebo dlouhá léta zaužívané (někdy vlastně neúčinné) léčby. Určitě bych se nebál kontraindikací, když řešíte lokální problém na jednom konkrétním místě, jako příklad uvedu kožní problémy, lupénka, ekzémy, nebo běžné problémy – nemoce jako je chřipka, angína, nachlazení… nebo třeba problémy s trávením (Helicobacter pylori), imunitních nemocí, zánětů, plesní…atd.
Kdybych zvážil spolu užívání léků, co užíváte + CDS2, tak to by bylo při nemocech jater a ledvin a určitě i při takových stavech kdy jsou tyto orgány ve vašem těle oslabeny. Protože toto jsou orgány, přes které se vaše tělo čistí. Zjednodušeně řečeno přes játra se vám do krve dostávají všechny látky a přes ledviny zase vaše tělo vyloučí vše škodlivé.

V jiných případech bych se kontraindikací – spolupoužívání nebál vůbec. Když jsi, nejste jisti spoluužíváním, začal bych asi aplikacemi přes pokožku. Na to je ale nejvhodnější klasicky MMS, který se v horké lázni bude pomaleji uvolňovat. Když zjistíte (což jsem přesvědčen, že ano) že je vašemu tělu po koupeli ale hlavně ráno když vstanete, tak že je mu lépe. Tak v tom případě je užívání CDS2 a spolu i s užívaním MMS ta správná cesta.

Co se týče dotazu užívaní, buď na nalačno, před jídlem nebo po jídle. Tak to jednoznačně nejlépe hodinu po jídle.