Stravování spojené s užíváním CDS2

CDS2 a stravování

Při užívání CDS2 (oxid chloričitý) je důležité dodržovat určitý stravovací režim z důvodu, že některé potraviny vyrušují účinek CLO2.První dávka CDS2 můžeme pít na lačný žaludek. Užívání mléčných výrobků je povoleno, ale užívejte 30 minut po užití CDS2. Pijte hodně tekutin, aby se tělo mohlo detoxikovat. Jedinou možnou variantou je pití přírodního jablečného nebo ananasového moštu. Ten totiž svojí konzistencí nepřeruší účinek CDS.

Nedoporučuje se:

Káva, alkohol, černý a zelený čaj, vitamin C a citrusové plody, obzvláště né ten umělý, kyselina citronová ( bývá i v džusech a minerálkách).Úplně se vyhněte užívání džusů. Nejlepší je čistá voda z vodovodu. Pozor na silné antioxidanty. Tyto potraviny bychom neměli užívat před užitím CDS2 , ale také minimálně 60-90 minut po užití. Při léčbě je absolutně nezbytné vynechat jakýkoliv ALKOHOL.

Doporučení:

Velice dobře se účinek CDS2 projevuje při konzumaci syrové zeleniny (Papriky, rajčata, salátová okurka, brambory, rýže, červená řepa). Nezapomeňte, že při užívání CDS se vaše tělo vnitřně očišťuje, takže je dobré ho příliš nezatěžovat potravou.

Jako naprosto nejdůležitější věcí při užívání CDS je pravidelné doplňování tekutin. Při užívání CDS2 je potřeba denně vypít minimálně 3 až 4 litry obyčejné vody. Při očistě a léčení organismu je potřeba vaše tělo „zaplavit“ vodou, tak aby se škodlivé bakterie a viry odplavili z těla pomocí ledvin.