Užívaní CDS2 u koček

nemoce u koček užívání CDS2 u koček

Užívaní CDS2 u koček a různé aplikace na srst i pití nebo do misky s vodou. CDS2 účinkuje výborně i u zvířat, psů, koček, mnoho koní se s CDS2 vyléčilo, také králíků, myší, morčat, ale třeba i rybiček.

Už jsem psal jak CDS2 pomohlo hlavně u psů a všichni mí známi, co mají domácí miláčky a měli s nimi zdravotní problémy, tak je velice rychle vyřešili.
U zvířat je velmi důležité určit správné dávkování, protože většinou se dávkování na různých diskuzních fórech na různé nemoci uvádí pro lidi. Lidi mají však úplně jinou váhovou kategorii jako malý domácí mazlíčci a je celkem obtížné správně dávku nastavit. Nechceme předci žádného domácího kocourka nebo morče předávkovat, nebo naopak dlouho čekat na nástup účinků, když rozhoduje každá vteřina, protože je dávka nedostatečná. Z mé zkušenosti se návody pro lidi pohybují u váhy kolem 60 kg pro ženy a kolem 90 kg pro muže. Nebo je návod zprůměrován pro ženy i muže. Když budete vycházet z tohoto předpokladu při výpočtu dávky pro vaší kočičku, určitě se nespletete.

Jaké nemoci u koček jsem viděl vyléčit?

Dermatofytózy představují plísňová onemocnění, nebo jiné písňové, houbové či jiné kožní infekce, které se přenáší spóry a u zdravých jedinců to jejich imunitní systém zvládne, avšak při nedostatečném imunitním systému se nemoc plně rozvine. Tak u takovýchto zvířat CDS2 učinkuje úplně skvěle. CDS2 plísně zlikviduje a vymýtí hned, co však nesmíte podcenit je následná podpora imunitního systému vašeho miláčka, tj. probiotika a přípravky s echinaceou užívat pokud možno dlouhodobě. Podávání CDS2 3-7x denně do tlamy, do koupele a dle závažnosti každý druhý, třetí.. den. Také bych doporučil do misky s vodou nakapat aktivované MMS, aby k němu mělo zvíře přístup kdykoliv má žízeň.

Kočičí rýma představuje zánět horních cest dýchacích a jde o virové onemocnění, je vysoce infekční ale může to být i herpesvirus. No a dále je rýma velice často doprovázena a velmi dobře k rozvoji nemoci přispívají: chlamydie, mykoplazmata, bakterie rodu Borrelia, Staphylococcus. Kočka se tak stává chronickým nosičem viru. Při užívání CDS2 se vše virového, bakteriálního i mykotického původu z těla odstraní, dále je však na chovateli aby zjistil pravou příčinu vzniku nemoci a tu odstranil (změnil žrádlo, zamezil přístupu k výkalům jiné nakažené kočky, dlouhodobě podporoval imunitní systém zvířete, apod.) Podávání CDS2 3-7x denně do tlamy, do koupele a dle závažnosti každý druhý, třetí.. den. Také bych doporučil do misky s vodou nakapat aktivované MMS, aby k němu mělo zvíře přístup  kdykoliv má žízeň.

Peritonitidou rozumíme zánět pobřišnice. Jde o virové onemocnění ale tato nemoc může být způsobena i plísněmi. Nemoc by jsem rozhodně nepodceňoval a je třeba rychle zakročit. CDS2 vašemu miláčkovi rychle pomůže, mám s tím zkušenosti, že nástup léčby byl takřka okamžitý. Ale znovu bych připomněl, že tato nemoc signalizuje jasně imunitní poruchu u kočky. Proto, když nechcete jen „hasit“ zdravotní stav vašeho miláčka, tak aplikujte dlouhodobou kůru s echinaceovými přípravky na podporu imunity. Tu bych však ještě doporučil jako prevenci u koček, které už měli tyto problémy, tak jednou za nějakou dobu, třeba po čtvrt roku, nebo při situacích kdy kočka přišla do styku, možná s nakaženým zvířetem, tak klidně týden dávat do pití CDS2 nebo aktivované MMS.

Panleukopénie (kočičí mor) zase se jedná o virovou infekci se kterou si CDS2 lehce poradí. Podávání CDS2 3-7x denně do tlamy, do koupele a dle závažnosti každý druhý, třetí.. den, také bych doporučil do misky s vodou nakapat aktivované MMS, aby k němu mělo zvíře přístup kdykoliv má žízeň. Kočičku sledujte a dle toho zvolte délku užívání CDS2.

Vzteklina je virové onemocnění a také se může chovateli přihodit. CDS2 vzteklinu lehce zlikviduje.

Rakovina a nádory… s rakovinou u koček jsem se setkal, ale rakovina přichází většinou až v pozdějším věku zvířete. Když chcete rakovinu u kočky skutečné vyléčit, začněte s užíváním CDS2 hned jak vám ji zvěrolékař diagnostikoval a ne až jako poslední možnost.

CDS2 zlikviduje viry, bakterie i plísně.