Použití CDS2

Použití

Zcela jistě se CDS2 (oxidu chloričitého) dá použít na celou řadu nemocí způsobených virem, včetně HIV virus, dále pak ničí bakterie a plísně. Oxid chloričitý tedy ničí viry, bakterie a plísně. S CDS 2 se dají léčit různé nemoci uvedené v brožurách pro MMS. Jen je léčba šetrnější a silnější.
Užívat jej můžeme v různých sílách, množstvích a různými způsoby jako jsou koupele, obklady, klystýry, výplachy, vtírání do pokožky, aplikace rozprašovačem, vnitřní užití, inhalace, kapky do očí či jinými způsoby.
Obecně se dá říct, že pokud jste užívali 3 kapky MMS tak to vynásobíte x 4 a vyjde vám množství kapek CDS2, které máte užívat.

Další možnosti využití

Byl použit například při útokům antraxem jako desinfekce v továrnách, při zpracování jídla, při bělení textilu a plynné použití pro sterilizaci laboratorního vybavení. Oxid chloričitý byl podstoupen testům . Jeden z nich se odehrál ve škole, kde do jedné ze tříd byla vpravována extrémně nízká dávka oxidu chloričitého ve formě deodorantu a u druhé aplikovaná nebyla. Byla zjištěna statisticky výrazná změna v absenci žáku. Takový pokus byl proveden i v nemocničních pokojích, ale cílem bylo zjistit vliv šíření bakterií. Ukázalo se, že tato látka je velmi účinná. Další porovnání účinku oxidu chloričitého bylo v desinfekci ústní dutiny. Jedna skupina si vyplachovala ústa roztokem 15 ml po dobu 30 sekund každé ráno a druhá neměla roztok CDS , ale jen vodu. U první skupiny bylo zjištěno prokazatelné zlepšení v zápachu z úst.
Desinfekce vody. Srovnány byly dvě sloučeniny a to chlor a oxid chloričitý. Chlor při desinfekci vody vytváří prostředí škodlivé odpadní látky na rozdíl od oxidu chloričitého. Oxid chloričitý také není závislý na PH vody při procesu čištění jako je Chlor. V Německu nebo Itálii už přistoupili k používání oxidu chloričitého jako desinfekci vody na rozdíl od ostatních evropských států. Je to dáno tím, že oxid chloričitý je ekonomicky náročnější.