Výplachy s CDS2

Výplach uší: Nalijeme 200-500 ppm (lze vyplnit i celé ucho) několikrát denně. Vhodné je ucho nejdříve vyčistit  3% peroxidem vodíku.

Do nosu: Do nosu kapat 25 ppm (záleží na reakcích, jinak může být i 50 ppm) -možné použít i připravené kapky do očí podle návodu výše, ale aplikovat toho více jako do očí.

Na klystýr: Použijeme 25 – 150 ppm (zhruba stejná koncentrace jako na pití jen použijeme teplou vodu) od 2dl až po 2l.

Na ženské výplachy: Použijeme 150-300 ppm a lze zkusit i víc (max 500ppm) Po první aplikaci může vytékat hodně špíny z mrtvých bakterií nebojte se toho a pokračujte až do úplného vyčištění. I zde použijeme teplou vodu.

Výplach ústní dutiny: Nachystáme si CDS2 o síle 200 – 300 ppm. Kloktáme a poté vyplivneme. Zase platí co kdo snese.

Na oči : Výroba kapek do očí. Potřebujeme lékárenskou destilovanou vodu, CDS2 koncentrát, DMSO koncentrát, skleněnou flaštičku s kapátkem. CDS2 zředíme na cca 50ppm pomocí lékárenské destilované vody a přidáme DMSO. Na každých 10 ml zředěného CDS2 přidáme 1 kapku DMSO. Takto připravenou směs kapeme do oka. Nejdříve jen pár kapek a počkáme na reakci. Pokud by to moc pálilo vypláchneme vodou. Pokud to nic nedělá můžeme dát kapek více. Nesmí to pílit !! Může to vyvolat nepříjemný pocit nebo to trochu štípat ale né díle jak 5 minut .
Dále můžeme oko potírat i z venku a to 100-300ppm CDS2 + DMSO – nesmí přijít přímo do oka !!