Chcete se zbavit Akné? Pupínky, Beďary, problematická pleť…

Akné, Pupínky, Beďary Jak se zbavit Akné, Pupínků, Beďarů

Už jsem psal o užitečnosti CDS2 když se aplikuje na pokožku. Jaký má CDS2 na ni blahodární vliv, ale nepsal jsem to v souvislosti z problematickou pletí, akné a beďarmi, mastící se pokožkou a agresivním akné. V článku: „Máte opuchlou tvář nebo jiné opuchliny?“ jsem se ale spíše věnoval oteklinám a opuchlinám jako takovým.  Tvář může být oteklá z různých důvodů. Až teď jsem provedl taký svůj malý výzkum, když moji rodinní příslušníci začali řešit alergické projevy na kůži z různé kosmetiky a s tím související opuchliny celé tváře nebo v okolí očí, také akné, pupínky a zánětlivá ložiska na celé tváři. Jak se tedy zbavit akné a beďarů…?

Když už to ale došlo až do takového stádia, že mojí neteři ani dermatoložka nedokáže pomoci, a hnisavé projevy zánětu se na tváři jenom zvětšují. V podstatě se tato aknózní pleť nijak nelepší ani při užívání toho co jí paní doktorka dermatoložka s různými kortikoidními mastěmi spolu s antibiotickou léčbou ve spolupráci s další paní doktorkou-gynekoložkou, která ji předepisuje antikoncepci jako na běžícím pásu.

Je to mladá slečna skoro už žena a řešit beďary a problém s pletí, chápu, že je to velmi náročné se s tím vyrovnat. Zdá se mi, že kdyby to nezanedbaly její doktorky a neměly jí jenom jak „pokusné morče“ na různé mastě a krémy, ale vycházely by z toho, že její tělo má nějaký vnitřní problém, byla by na tom celkově lépe. Takže tolik úvod a teď přejdu k aplikacím a zkušenostem s CDS2 na akné. Když jsem se s ní bavil, co vlastně dělá, jak pleť ošetřuje a kolik krémů a mastí jí na to předepsali, připadalo mi to celkem nenormální. Proto sem ji naordinoval vlastní plán, pro celkové očištění těla ale i aplikaci na docela bolestivé akné.

Ošetření:

Minimálně 5x denně, lépe 7x 50 ppm popíjet, znám ji, vím, že často zapomene, proto jsme se domluvili, že pod 5x za den jít nesmí. Také koupele z MMS každý večer půl hodinu v teplé vodě 30-50 kapek MMS aktivovat 30-50 kapkami kyseliny citrónové. Dále jsme si domluvili že, když bude mít čas, hlavně teda o víkendu si vezme teplou vodu, do které kápne 5 kapek CDS2 o síle 1000 ppm vezme si ručník a takhle vydrží 10 minut, přičemž vdechovat to nemusí, ústa ponechá mimo ručník a napařuje “T” zónu, kterou má nejproblematičtější. Také každé ráno a večer umýt s CDS2, přesné tak jako kdyby používala a myla se i s tou původní kosmetikou. No a místo nějaké micelární vody či krému na noc, které jí tak akorát dobře ucpou póry, tak postřik s CDS2 o síle 2000 ppm + postřik stříbra 40-50 ppm a takto nechat uschnou. Teď je to přesně měsíc, co tuhle moji léčbu zahájila a hádejte, všechny strašné projevy hnisavého akné zmizely, kůže se jí krásně vyhojila, už se jenom sem tam něco na tváři objeví, ale to už patří k její věku. Už nemá chorobně zahnisané projevy na kůži. Mám z toho obrovskou radost a i ona je neskutečně šťastná, že nemusí řešit stále něco s lékaři.