Zánět zubu, zánět okostice a zubní váček jde vyléčit pomocí CDS2.

zuby zuby

Máte strach ze zubaře a patříte mezi ty, co mají často nějaké problémy se zuby? I já bohužel patřím k těm, co nedostali do vínku geneticky perfektně zdravé a bílé zuby. Již jako dítě jsem měl při každé kontrole minimálně jeden kaz. Maminka mi často kontrolovala vyčištěné zuby a já je opravdu čistil pravidelně a rád. Ale k zubaři jsem rád nechodil. I přes veškerou péči mi byla diagnostikovaná paradentóza. Často jsem trpěl na „zubní váčky“, a častými záněty zubů.

Co to vlastně zánět zubů je? Zánět vzniká například v zubu jako následek kazu, který prorostl až do hloubky zubu. Zánět může vzniknout i při zlomenině zubů nebo naražením zubu. Zjistíme to tak, že nás to bolí na skus nebo poklep. Také se to projevuje klasickou bolestivostí zubu. Váček na dásni u zubu může signalizovat problém v zubu nebo zánět jinde v těle. V každém případě by se neměl podceňovat. Váček pod korunkou je zánět, kterým se tělo brání bakteriální infekci přímo v zubu. Zánět se nachází v kořenovém kanálku zubu.

Před pár lety jsem se začal pídit po tom, co by pro mé zuby bylo vhodnější než klasická zubní pasta a ústní voda. Přišel jsem na CDS2 a DMSO. Zajímala mě hlavně účinnost na paradentózu a tak vám popíšu moji vlastní zkušenost. Pil jsem nejdříve 25 ppm 5x denně. Zvyšoval jsem dávky každý týden až na 150 ppm 8x denně. Čistil jsem si zuby CDS2 a následně ještě přidal na dáseň DMSO. Už po jednom týdnu jsem zpozoroval úlevu a opravdu velké zlepšení. Krčky se zacelily a nekrvácely. Při mé léčbě paradentózy jsem zjistil, že pokud dělám výplachy úst o síle 2000 – 4000 ppm + DMSO a mám váčky tak se mi po relativně krátké době ztratí. Dalším pozitivním zjištěním bylo, že se mi rapidně snížila kazivost zubů.

Od té doby jsem na CDS2 nedal dopustit a doporučoval jsem to lidem, kteří měli stejné potíže nebo dokonce měli vážné záněty zubů a okostice. Jedním z nich byl pan Josef, který jak sám říkal, měl špatné zkušenosti se zubaři a tak se jim vyhýbal, jak mohl. Došel až tak daleko, že měl rozsáhlý zánět okostice a mnoho drobných zanedbaných kazů i vážnějších problémů v dutině ústní jako jsou váčky. Pánovi jsem doporučil samozřejmě návštěvu lékaře, ale to mi hned odpověděl, že tam ho nikdo nedostane. Tak začal užívat CDS2 a dělal výplachy ústní dutiny i s DMSO. Už večer volal, že ho to přestalo bolet a nadšeně v léčbě pokračoval. Čistil si CDS2 zuby, pil ho a dělal pravidelné výplachy. Také si stříkal CDS2 a DMSO na kost zvenku. Ozval se mi až po několika týdnech s dotazem jak se dá CDS2 ještě využít a zároveň mě poreferoval, že je z CDS2 nadšený a přesto, že ví, že má zuby ve špatném stavu nic ho nebolí a všechny váčky zmizely.

Dalším případem byla paní Kuchtíková, které se udělal velký váček u zadního zubu. Váček ji prasknul a do druhého dne se ji udělal znova. Veliký byl jako hrášek a paní vypadala vyděšeně. Začala si přímo na váček stříkat CDS2 a DMSO. Vyplachovala si ústa CDS2 a také si tím čistila zuby. Váček úplně zmizel za 3 dny a už ho dle jejich slov nikdy neměla.