AIDS – CDS2 zničí v těle viry HIV.

AIDS/HIV AIDS

Nastává doba, kdy nemoc jako je AIDS zajímá čím dál více lidí. Tedy abych byl přesný, lidé se více zajímají o možnosti jak se bránit nebo uzdravit. Je to jistě zapříčiněno i zvýšenou imigrací potenciálně nakažených jedinců do Evropy. Takže si dnes povíme něco o tom, co již v minulosti zjistila medicína a poté nastavíme pravidla, abychom tuto nemoc nemuseli řešit jako pacienti a pokud se do takové situace dostaneme tak si objasníme co je lepší zda chemické léky nebo CDS2.

Co je to vlastně AIDS? Je to nemoc způsobená virem HIV. Nakazit se můžete krví a to různými způsoby. Jako je infikovaná injekční stříkačka. Při autonehodě, kdy budete dávat první pomoc HIV pozitivnímu člověku až po klasickou transfúzi někde v cizině. Píši v cizině, protože doufám, že u nás se toto ještě nestalo. Tento vir jako první napadne obranné buňky (T4 plus pomocné lymfocyty/ buňky CD4). Virus se, ale může objevit i v jiných buňkách jako jsou střevní, kožní nebo mozkové. Virus HIV přinutí buňku, aby tento virus kopírovala, a poté je napadená buňka zničena a produkované viry řádí v těle dál. Nakazit se můžete i sexuálním stykem jelikož je prokázané, že vir se šíří spermatem i poševním sekretem. Přenos může samozřejmě nastat i při porodu a po něm z matky na dítě.

V případech jako sauna, toalety, bazén se nemusíte bát nákazy. Také nemusíte mít obavu, pokud má nakažený rýmu nebo kašel. Bodnutí hmyzem se také nemůžete nakazit. Můžete používat i společné povlečení, nádobí nebo si půjčovat oblečení. Nic z toho nezpůsobí přenos viru HIV.

Příznaky onemocnění jsou z počátku podobné chřipce. Lidé to zvláště neřeší a po odeznění příznaků žijí dále běžné životy. Poté se mohou objevit potíže, jako jsou boleti hlavy, únava, kožní vyrážka, problémy lymfatického systému. Vir HIV v jejich těle oslabuje imunitní systém a zase se ozve, až bude natolik oslaben, že se v těle objeví nějaké infekční onemocnění. To se dostává do stádia ll, a lékařky stanovené diagnózy AIDS čili HIV pozitivní. Nyní je již nakažený náchylný na nemoci, jako jsou vysoké horečky, zápal plic, dýchací problémy, herpetické infekce a průjmy. Následovat může Kaposiho sarkom (stádium III) nebo napadení mozku (stádium IV). U této nemoci je velký problém s psychikou. Lidé jsou odmítáni společnosti a nakonec i sami sebou.

Současná medicína neléčí, ale jen zmírňuje příznaky pomocí léků, které nazýváme anti retrovirová chemoterapie. Při léčbě je běžné užívat mnoho tablet, a pokud pacient vynechá je zde nebezpečí rozvoje odolnosti a HIV se stane proti léku necitlivý. Většinou se užívá dvojkombinace či trojkombinace léků a to doživotně.

Zde se nabízí otázka, zda není lepší v průběhu ničení virů také posilovat imunitní systém? Proč lékaři nedělají v prvé řadě vše proto, aby se tělo mohlo vypořádat s patogeny v těle samo? Pokud nemůže samo zajistit zničení patogenů tak mu pomoci, ale jen do určité míry a vždy by mělo být prioritou pomoci tělu, aby svůj obranný systém nastartovalo samo. Zaujaly mě informace, které zveřejnil J. Humbl který byl požádán, aby vyzkoušel léčbu u cca. 800 HIV pozitivních pacientů. Což také udělal. Tyto pacienty léčil pomocí MMS a úspěšnost byla 97 %. Je důležité zmínit, že taková úspěšnost byla i proto, že tito nakažení neprodělali žádnou jinou léčbu. Nebrali žádné tabletky proti HIV. Tito lidé neměli ani žádné předsudky a ani jinou možnost. Výsledek uchvátil mnoho lidí, kteří do té doby pochybovali o účinnosti oxidu chloričitého, tedy hlavní účinnou látku v MMS , ale i v CDS2( čistější forma).

V našich podmínkách je to trochu složitější. Lidé jsou oslabeni už tím, že na každou nemoc berou spoustu léků, a když se k tomu přidá, že organismus nemá dostatek živin, protože se většina Evropanů stravuje né zrovna ideálně tak není divu, že máme oslabený imunitní systém. Také máme zanešené tělo různými patogeny, kovy atd….a v neposlední řadě jsou někteří z nás hostiteli parazitů. Jak tedy z toho ven? Pokud nákaza v budoucnu hrozí, doporučil bych začít tím, že nastartuji imunitní systém svého těla. Já bych doporučil užívat preventivně CDS2 50-100 ppm 5-8x denně 1,5 cdl. Tím se zbavíme plísní, virů a bakterií v našem těle. Občas není na škodu si udělat koupel s MMS. Nezatěžuji tělo zbytečnými léky a snažím se jíst zdravě a pít převážně čistou vodu nebo ovocné a zeleninové nápoje. Dále bych udělal očistu orgánů o kterých vím, že s nimi mám problém. V tomto vám může pomoci poradce, nejlépe takový, který má přehled i o parazitech, protože pokud máte nějaké zdravotní potíže již nyní tak vám může přispět dobrou radou. A v neposlední řadě se postarám o psychiku a to já řeším sportem, který mě vždycky dostane do pohody. Vy můžete využít sauny, sluníčka, meditace, cokoliv co máte rádi. Doplníte minerály, vitamíny a další důležité prvky.

Pokud již nakaženi jste a máte na výběr jakou cestou se vydat, jestli důvěřovat lékařům nebo zkusit jinou léčbu v tom vám bohužel nikdo nepomůže toto rozhodnutí je vždy jen na vás. CDS2 ničí viry a bakterie a plísně. Bylo výzkumem prokázáno, že oxid chloričitý (tedy i CDS2) zničil virus HIV v CD4 buňkách. Je důležité CDS2 užívat spolu s DMSO, aby se opravdu dostal oxid chloričitý přesně tam kam se dostat má. Nutno dodat, že změna stravování a životního postoje je zde také na místě. I zde bych laikovi doporučil vyhledat dobrého poradce a vést léčku cíleně.