Astma

Astma Astma

Astma je chronické zánětlivé onemocnění dýchacích cest. Chronický zánět je úzce spojen s přecitlivělostí dýchacích cest. Charakteristické pro astma jsou opakující se symptomy jako kašel, sípání, dušnost nebo svírání na hrudi. Tyto se častěji objevují v noci a k ránu. Lékaři se domnívají, že astma způsobuje kombinace environmentálních a genetických faktorů. Astma je diagnostikováno na základě symptomů, spirometrii a reakci na léčbu.

Astma může způsobovat například alergie na pyl, roztoče, plísně nebo trávu. Dalším rizikovým faktorem je znečištěné prostředí, stres nebo dědičnost. Hodně astmatiků jsou bohužel kuřáci a tím si sami jen zhoršují svůj zdravotní stav. Astma se objevuje docela často u osob se sennou rýmou nebo ekzémem. Symptomy astmatu se také vyskytují u některých druhů kopřivky. Mezi spouštěče astmatu můžeme zařadit například psí a kočičí srst, plísně, peří, prach, chemické potraviny, parfémy, barvy, cigaretový kouř, laky a podobně. Alergeny můžeme najít i v lécích. Astma je dle lékařů nevyléčitelná nemoc. Léčbou astmatu se rozumí zmírňování potíží léky. Tyto léky nazýváme antihistamika a můžeme je rozdělit na dvě skupiny. Jedna způsobí úlevu a druhá má protizánětlivé účinky.

Jsem přesvědčen, že jedinou správnou volbou je kompletně vyčistit tělo od plísní, virů a bakterií což se velmi dobře daří provést pomocí CDS2. Dále pak od toxických látek, kovů a parazitů. Dodat tělu potřebné vitamíny, minerály atd. Jednou jsem měl telefon.

Volala mi paní, která je alergická na srst kočky a byla zde na dovolené. Netušila, že by potřebovala nějaké léky právě zde v chatách u lesa. Bohužel jsou tyto chatky občas obývány rodinami se zvířaty a to se této paní stalo osudným. Paní byla alergik a o této nemoci věděla, ale nyní se ji objevilo i astma a s tím nepočítala už vůbec. Když jsme se sešli teklo ji z nosu a oči měla červené jak angorák a nemohla se pořádně nadýchnout. Hned jsme do očí nakapali kapky připravené z 80ppm CDS2 plus 10% koncentrát DMSO. Udělali jsme i inhalaci CDS2. A na pití dostala 50 ppm CDS2 2 cdl. Později postupně navyšovala koncentraci až na 150 ppm. Po 15 minutách bylo vidět, že se ji vážně ulevilo a tak jsem ji vysvětlil, že tyto nemoci nesmí podceňovat. Dušovala se mi, že občas ji opuchne obličej, zarudnou oči, rýma a dál nic. Nečekala, že se k tomu přidá i astma. Je dobré pročistit tělo. Astma je zpravidla následkem i vysokou hladinou těžkých kovů v těle. Doporučil jsem ji pít CDS2, užívat chlorelu, křemelinu nebo aktivní uhlí. Doporučil jsem aktivně léčit astma právě mino období výskytu alergenů, jelikož čištěním se stav může zhoršit a to je v době aktivních alergenů nevhodné. Vhodné jsou i prostorové inhalace 1+1 lžička MMS s HGS + 2 lžičky vody. Později navyšujeme na 2+2 lžičky MMS s HGS + 2 lžičky vody. Soustředit by se měla především na své játra, které jsou zřejmě plná patogenů a pořádně je vyčistit. Paní se mi ozvala až po roce, když mi osobně dovezla slivovici a poděkovala za to, že se mohla zbavit nejen astmatu, ale i alergie. Zásluha je především na její straně a vážím si lidí, kteří své zdraví vezmou do svých rukou a nečekají, že jim někdo dá jen léky.

Další byla paní, která neměla nikdy žádné astmatické příznaky. V práci se dostala pod velký tlak a ocitla se ve velkém stresu. To podle jejich slov trvalo 7 měsíců, než si dovolila vypnout a zajet si do přírody na dovolenou. Vše měla dobře naplánované, až na to, že nepočítala s drobným problémem jménem Astma. Zřejmě pil z šišek nebo čerstvá tráva vyvolalo reakci a paní začala mít problém s dýcháním. Nejprve jen trochu, ale stav se zhoršoval a proto se vydali do nejbližší nemocnice. O dva dny později jsme se seznámili v místní restauraci, a protože měla zájem o informace ohledně CDS2. Tak jsem ji vše vysvětlil a ukázal cestu, jak by se mohla této nepraktické nemoci zbavit nadobro. Paní prošla kompletní očistnou kůrou i pomocí CDS2 a MMS. Úplně vyčistila svůj organismus, odkovila ho, dodala mu důležité látky a na jaře mi psala, že užívá jen tinkturu Marco a je ji dobře. Dokonce byla i v lese a u čerstvě nasekané trávy, u sena a nic se nestalo.