Jak se dá úspěšně vyléčit borelióza pomocí CDS2

borelióza CDS2 borelióza CDS2

Nejprve bych chtěl zdůraznit, že pokud máte boreliózu delší dobu a někteří ji mají i 12 a více let tak v těle způsobí další různé nemoci a tak to bylo i s mojí dobrou známou. Moje známá se vyléčila z boreliózy, ale to byl jen vedlejší produkt úspěšné léčby jako celek. Přišlo mi to jako neuvěřitelné tak jsem ji více vyzpovídal a toto mi sdělila. Měla 12 měsíců docela silné bolesti kloubů a hledala pomoc nejprve u lékařů a později na internetu. Dostala se až ke jménu Ing. Hana Bláhová. Ta ji vysvětlila co a jak ji čeká a odkázala na nejbližšího poradce v místě bydliště. A tím začala úspěšná léčba boreliózy.

Poradkyně svými naměřenými výsledky moji známou šokovala, netušila co všechno v těle ukrývá, ale chtěla pro vyléčení udělat maximum tak si nechala naplánovat odparazitování a pustila se do toho. Pila pravidelně 5 X denně CDS2 70ppm. Brala informatika a antiparazitika. Na klouby stříkala DMSO + CDS2 a dělala si 2x týdně klystýr. Také se občas vykoupala v lázni s MMS. Jak už jsem na začátku psal, původně měla problémy s klouby. Ale také se ji v průběhu těch let zhoršoval zrak, bolela ji záda, měla píchání až mravenčení ve svalech, a také záněty močového měchýře. Podle jejich slov se těchto problémů dokonale zbavila a jako bonus má spoustu energie.

Mám zprávy o tom, že pokud je borelióza podchycená hned v začátku tak se dá úspěšně vyléčit jen pomocí MMS a CDS2 s HGS a to v poměrně krátké době. Pokud je zanedbaná tak se přidávají různé další onemocnění a léčba se prodlužuje.

Jiná moje známá si boreliózu vyléčila za 3 týdny. Říkala mi, že si potírala kůži CDS2 o síle 2000 ppm + DMSO. Dále dělala koupele s MMS a pila CDS2 o síle 25 -100 ppm 8x denně.