Máte opuchlou tvář nebo jiné opuchliny?

opuchliny a léčba s CDS2 Před a Po opuchliny a léčba s CDS2 Před a Po

Když jsem uviděl moji sousedku tak jsem si pomyslel, že má asi nějaký alergický příznak. Měla celou tvář opuchlou a očička tak malá. Tak se ji ptám co se ji stalo. A ona na to, že neví. Ráno se jednoho dne probudila s oteklou tváří nevědíc od čeho. Říkal jsem si, že postřikem CDS2 o síle 2000 ppm nic nezkazí a hned jsem ji ho přinesl s tím, že má i lehce popíjet 5x denně 50 ppm. Stříkala na ten obličej každou druhou hodinku a večer byla úplně jiný člověk. Její tvář splaskla. Od té doby co CDS2 stříká na obličej každý den ráno a večer a hlásí mi, že má obličej jemnější a čistější a připadá ji jako by měla méně vrásek. Dalším případem o kterém vím je jedna mladá paní, která se praštila do lokte tak moc , že ji celý otekl. Každý pohyb ji strašně bolel a doslechla se o CDS2, jak už to na vesnici bývá. Tak začala dělat postřiky s CDS2 + DMSO a večer koupele s MMS. Druhý den hlásí, že loket splaskl, ale ještě trochu bolí. O den později už ani nevěděla který, že to ten loket vlastně byl jestli pravý nebo levý.

Další užití na opuchliny je například pokud máte doma kočku. A ta vás při hrátkách škrábne. Škrábanec od kočky pěkně bolí a dokáže se pořádně zanítit a opuchnout. To se už nemusí stát pokud máte po ruce právě CDS2. Hned ránu postříkáte a za den ještě několikrát a nestane se nic. Rána se zcela krásně zahojí a nebolí to.

Další z cenných zkušeností v mém okolí je kamarád který přišel z fotbalu domů s tím, že má výron na kotníku a pěkně to bolí. Začal místo ledovat, ale do nemocnice nechtěl se slovy, že to není poprvé a za 4-5 dní to přejde. Tak jsem mu doporučil koupele v MMS a stříkat na kotník CDS2 + DMSO. A na druhý den večer mi volal a říkal, že je už v pohodě a nic ho nebolí, ptal se mě jak je to možné, že to nechápe. Měl zkušenosti s mastičkami a zábaly a ledováním, ale nich nepomohlo tak rychle. Také to chtěl vyzkoušet na bolavá kolena a později hlásil, že to pomohlo a už ho ani ta kolena nebolí.

Když se ráno vzbudíte a koukáte na sebe do zrcadla a říkáte si co to je za divný napuchlý obličej, to nemůžu být já ! Nepřipomíná vám to něco ? Už nemusí. Velmi dobré zprávy dostávám od lidí, kteří si navykli ráno po probuzení omýt obličej a nastříkat si na něj hned CDS2. Pak dělat další činnosti jako mytí zubů, vlasy atd. a než dojdou například ženy k malování, je obličej takový svěží. Spoustu žen mi potvrdilo, že postřik ráno a večer přímo na obličej zkvalitňuje pokožku. Není taková unavená a vypadá zdravě.