CDS2 pro naše zvířátka

nemoce u psů a léčba s CDS2 nemoce u psů a léčba s CDS2

Jedna moje známá měla delší dobu problém se svým německým ovčákem. Říkala mi, že pes nejí jako dřív, má vypelichanou srst na břiše a na zadních kloubech u nohou si líže srst do krve. Byla už 2x u veterináře, který ji dal šampón a mastičku, ale nepomáhá to. Tak začala dávat pejskovi CDS2 do pití a stříkala postřikovačem CDS2 + DMSO přímo na srst několikrát denně. Po třech dnech se rozhodla, že udělá vanu pro svého psa s MMS a bude ho 2-3x týdně v tom koupat. Tak se taky stalo. Je tomu asi 3 týdny co jsem naposledy viděl toho psa a dnes jsem ho skoro nepoznal. Jeho srst se úplně změnila. Je lesklá, vypadá velmi zdravě. I pes vypadal spokojeně.

Tato stejná známá má ještě 3 kočky a jak dávala pejskovi do pití CDS2 tak mu ty kočky na to chodily. Ona si všimla, že jsou čilejší a jejich srst se také zlepšila. Tak jim všem dává už jen preventivně nejnižší dávku do pití a těší se ze zdraví svých miláčků.

Jedna paní z vedlejší vesnice má 12 koní a dozvěděla se o CDS2 v době, kdy se její koně trpěli nějakou formou zánětu kůže. Ona sama nevěděla co to přesně je jelikož první veterinář ji nepomohl a druhý zjišťoval co by to mělo být a zkoušel co by zabralo. Vypadalo to jako kdyby byla zvířata hodně něčím poštípána a to se zanítilo. Doporučil jsem ji jak stříkání dávek do tlamy tak i postřiky CDS2 s DMSO. Již za dva tři dny bylo vidět, že je kůň klidnější a že ho to nesvědí. Ranky se viditelně nerozšiřovaly, ale spíše hojily. Po 14 dnech měla zvířata krásnou bezproblémovou srst.
Mor králíků a Myxomatóza. Další případ je s kozami a králíky. Chovatel svá zvířata nijak neočkuje jen jim do pití dává 5-10 kapek MMS na litr vody. Můžete použít i CDS2. Jsou už roky naprosto zdravá. Zatím co sousedé mají očkovaná zvířata, ale stále i přes to si stěžují na různé zdravotní problémy svých králíků  on né, jeho králíci jsou naprosto zdraví a vypaseni.