Jak vyzrát s CSD2 nad rakovinou

Rád bych se podělil o mou zkušenost...

CDS2 léčba rakoviny chlapec - léčba rakoviny chemoterapií

Osobně znám pána který měl karcinom tlustého střeva. Poznal jsem ho nedávno a mohu jen poděkovat za informace , které mi poskytl. Prodělal operaci při které mu část střeva odstranili a poté ho propustili domů, jelikož další léčbu a chemoterapii odmítl. On sám znal člověka, který se pomocí MMS vyléčil z rakoviny tak za ním zašel a nechal si poradit. Říkal mi, že bral MMS vnitřně, děla si klystýr a také koupele.

Lékaři po 4 měsících udělali vyšetření a nic nenašli. On sám byl tak nadšený, že pomáhá s léčbou dalším. Pak mi vyprávěl příběh děvčete, které mělo nádor na páteři. Byl hmatatelný na zádech. Její maminka z toho byla zoufalá a tak se přišla poradit. Nechtěla operaci právě z důvodu, že je to na páteři a hledala jiné východisko. Po 5 měsíčním braní MMS + CDS2 + DMSO ji lékař oznámil, že je vyléčená.

Další případ se stal na Olomoucku, kde mladá paní měla diagnostikován nádor v oblasti dělohy s metastázema. Mohla je dokonce nahmatat. Jelikož její zdravotní stav byl velmi špatný lékaři ji nedoporučovali další léčbu. Rozhodla se, že bude užívat MMS a CDS2 a pokusí se tímto způsobem o vyléčení. Již po 10 dnech užívání a koupelí se její stav rapidně zlepšil. Ona sama se cítila velmi dobře a dále užívala MMS a CDS2 + DMSO. O půl roku později paní hlásila, že se cítí celkem zdravá a v plné síle.