Jak se dá netradičně využít CDS2 ?

CDS2 čistění CDS2 čistění

Například na řezané květiny. Do vázy dejte vodu nakapejte tam pár kapek CDS2 podle toho jak máte vázu velkou a květiny dejte do ní. Už se vám voda nebude kazit a smrdět.

Určitě bych doporučil do štamprle CDS2 dát do ledničky. Zlikviduje všechny viry, bakterie a plísně a vaše zelenina bude déle jako čerstvá. To platí i pro postřik přímo na zeleninu a ovoce. Pokud by jste si chtěli natrhat bylinky ze zahrádky nebo třeba jen pažitku či petržel. Dejte do nějaké skleničky vodu s SCD2 a bylinky dejte do ni řezaným koncem. Déle vám vydrží.
Dalším dobrým tipem jak využít CDS2 + DMSO je na lupy. Máte lupy a už nevíte jaký šampón si koupit , aby vám to pomohlo? Už nehledejte, je tu možnost využít CDS2+ DMSO a stříkat přímo na mokré či suché vlasy, ale žádoucí je stříkat to hlavně přímo na pokožku hlavy. Po dvou dnech máte lupy pryč.

CDS2 ničí bičíkovce a proto se dá použít i jako výplach po styku proti otěhotnění a likvidaci virů, bakterií a plísní. Je známo, že ženy které často trpěly na zůzné záněty v ženském ústrojí po léčbě pomocí výplachů CDS2 mají od zánětů pokoj.