Plané neštovice už nemusí být utrpení.

neštovice neštovice léčba s CDS2

Mám zkušenost s několika dětmi, které měly plané neštovice. První z nich byl sedmiletý Jarda. Paní učitelka přes deníčky upozornila, že se ve třídě vyskytly neštovice. Tatínek nezaváhal a Jardu hned postříkal ( i když ještě nic nebylo vidět) CDS2 postřikem o síle 1500 ppm. Jaroušek začal užívat i vnitřně CDS2 50ppm a zůstal pro jistotu doma. A opravdu druhý den mu vyskočila teplota na 37,9° C a ukázaly se první pupínky.

Rodiče Jarouška stříkali 5 x denně CDS2 a 5x denně pil 25 ml / 50ppm. Zatím co ostatní maminky od jiných dětí mazaly své děti tekutým pudrem a i přesto je to strašně svědilo. Jaroušek byl docela v pohodě a pokud ho to začalo svědit tak se to nastříkalo a byl klid 🙂 Po 4 dnech už Jarda mohl jít ven, byl bez teploty a cítil se naprosto zdravý. Bohužel si neměl s kým hrát jelikož jeho kamarádi leželi doma s teplotou a od hlavy až k patě měli pupínky, které svědily. K porovnání s CDS2 4 dny bez CDS2 14 dní. Je to na vás co si vyberete.

Další případ planých neštovic jsem zaznamenal letos v lednu, kdy šestiletá holčička měla už rozjeté neštovice a CDS2 se začalo stříkat až třetí den. Maminka potírala 4-5x CDS2 + DMSO a dělala postřiky s CDS2 když to svědělo. Jinak dívenka pila 3-4x denně 25 ml/ 50 ppm. Třetí den měla teplotu 38,3° C. Další den už teplota jen mírná nad 37° C. O dva dny později již bez teploty a šla chvilku ven. Měla ještě na sobě dost pupínků, které již ustupovaly. Celková doba léčení byla jeden týden.