Jak vám může pomoci CDS2 s očními problémy?

oči nemoce léčba očí s CDS2

Dnes se s vámi podělím o příběh moji známé, která jak sama uvádí má věčné problémy s očima. Jeden problém skončí a jiný začíná. Tak mě zajímalo jak je to možné a ona mi vše vypověděla. Nastínila mi situaci asi takto. Ona sama má velmi často zánět očí nebo aspoň ječné zrno, na jedno oko skoro neviděla a to druhé hlídá a chrání, aby o něj nepřišla. Synové mají brýle. Ale také stále řeší nějaké záněty a zarudnutí, otoky očí nebo ječné zrna. Už ji to docela unavovalo a k tomu mi řekla, že její maminka má šedý zákal a vidí špatně na dálku.

Tak jsem ji navrhnul zda by nechtěla vyzkoušet CDS2 + DMSO. Nejprve byla skeptická, ale zlom nastal v době kdy mi volala, že má zánět a syn taky. Má pocit, že se ji to stále vrací a neví co s tím. Dovezl jsem ji CDS2 a naředil jak pro ni tak pro syna. Oba si kapky kapali do očí 5x denně. Známá mi už večer hlásila obrovské zlepšení a konečně úleva, že ji oko neřeže. Po dvou dnech měli oba po problému, doporučil jsem ještě aspoň 4 dny dávat do oka 2x denně. To také udělali. Dlouho byl klid až před dvěma měsíci jeden ze synů měl opět ječné zrno. Hned vzal ty kapky a dával si je do očí.

Večer mi volali a tak jsem jim poradil, aby ještě trochu CDS2 přidali, jelikož vyprchává. To udělali a zrno se začalo ztrácet. Syn si kapal kapky i nadále a zjistil, že lépe vidí. Známá přišla s tím, že by chtěla pomoci mamince a proto, že jsem měl už nejednu zkušenost s šedým zákalem.

Poradil jsem ji 25% roztok DMSO samozřejmě zředěné sterilní vodou kapat do očí 2-3x denně. Také jsem doporučil alespoň ze začátku kapat do oka 50 -80 ppm CDS2.Nad 100 ppm už to v oku pálí. Když jsem ji potkal o pár týdnů později úplně zářila a hlásila mi , že už neví co je zánět v oku. Jako by to úplně vymizelo a ječné zrno také od té doby neměli. Její mamka si vyléčila šedý zákal a je z toho nadšená a všude to doporučuje.