MMS vs. CDS2

CDS2 vs. MMS Kdy se co víc doporučuje? CDS2 vs. MMS Každé je lepší v něčem. Nebo se zvykne i kombinovat.

Co by jste měli upřednostnit u které nemoci a proč je tomu tak? To se dozvíte v následujícím článku. Pokusím se vám vysvětlit logická a jednoduchá pravidla, které povedou k účinější léčbě každé nemoci.

Nejprve si ujasněme co to MMS a CDS2 je a co mají společného. MMS je sloučenina Chloritanu sodného 24,5% a aktivátoru Kyseliny citrónové 50% nebo Kyseliny chlorovodíkové 4%. Tato sloučenina vyzváří Oxid chloričitý CLO2. U CDS2 vznikne CLO2 sloučením Chloritanu sodného a Hydrogen síranu sodného ve vychlazené vodě.
Ač se to na první pohled nezdá i přesto, že nám u obou směsí vyjde výsledná CLO2 není to jedno a to samé. Začněme tedy nejprve s MMS. MMS je velmi dobré a vhodné používat do teplých koupelí a zábalů. Také je vhodnější na různé postřiky ať už proti plísni nebo po opálení na pokožku. V tomto je opravdu daleko lepší než CDS2, protože tolik nevyprchává z teplé vody jako CDS2.
U CDS2 musíme podtrhnout hlavně vnitřní užívání. CDS2 je daleko čistější forma CLO2 a dá se dalako lépe užívat vnitřně bez vedlejších účinků. Dále je CDS2 velmi vhodná na kapky do očí nebo do uší čí jako postřik. U ostatních aplikací můžeme užít obojí.

Shrňme si co na co použít a proč:

Vnitřní užívání: Zde bych dal přednost CDS2 pro jeho čistotu, ale jsou nemoci, kde je vhodnější užívat zároveň i MMS.
Postřiky: Jako postřik můžeme využít rovněž čistější formu CDS2 pokud děláme postřiky doma a můžeme lahvičku udržovat v chladnějším prostředí. Pokud jedeme autem nebo jsme u vody a teploty nám ukazují nad 20 ° C je vhodnější postřik z MMS jelikož lépe snáší větší teploty.
Výplachy: Zde se také můžeme řídit tím zda chceme čistější formu tedy CDS2 nebo stabilnější v teplé lázni tedy MMS.
Do očí a uší: Zde bych doporučil více CDS2 a to s destilovanou vodou.
Koupele: Tak tady je určitě lepší MMS jelikož tolik nevyprchává z teplé vody. Pokud by jste chtěli dělat koupele ve studené či vlažné vodě ( například loket) můžete použít i CDS2.
Plynování v pytli: Jedná se o plastový pytel do kterého vložíme skleněnou misku s 2×2 kapky MMS a vlezeme si do něj až po krk, u krku uvážeme. Hlava zůstane venku. Plyn se dostává do pokožky. Zde je vhodné rovněž MMS .Pozor při otvírání pytle po procedůře, aby jste se nenadýchali výparů !!