Bradavice a léčba s CDS2

léčba bradavíc s CDS2 léčba bradavíc s CDS2 (Před a Po)

Léčení bradavic ať už na krku, mezi prsty, nebo na genitáliích je již běžnou záležitostí jelikož to velmi dobře funguje. Moje zkušenosti jsou velmi dobré. Zmíním zde několik případů jako například paní Anežka, měla malého synka a ten byl u lékařky na vypalování bradavic. Chytil to někde na koupališti a nemohl se toho zbavit. Paní doktorka co je vypalovala, ale udělala zásadní chybu a bradavice mu nezmizely naopak se mu rozmnožily po celém břiše. Měl jich snad celkem 200. Po této zkušenosti začala pátrat na internetu a přišla na CDS2. Začala stříkat synkovi 2000 ppm přímo na kůži. Po týdnu přidala CDS2 + DMSO kterým bu potírala bříško. Bradavice se úplně vytratily. Ona sama měla bradavičky na krku, říkala, že jsou to takové co časem ukroutí. Ale bylo jich také čím dál více tak na to mazala DMSO s CDS2 a také se jich poměrně rychle zbavila.

Další z mých známých chytil bradavice na chodidla. Prý to má taktéž z bazénu. Šel s tím k lékaři, který mu dal nějakou mastičku. Bohužel to nepomáhalo a tak jsem mu poradit CDS2. Dělal si postřiky CDS2 pak DMSO a opět CDS2 a také se jich velmi brzo zbavil.

O úspěšné léčbě by mohla mluvit i moje tetička. Její sousedka je již starší dáma. Celý život ji trápily bradavice různého druhu. Co si pamatuji tak je měla úplně všude, na rukách, nohách, obličeji i víčkách. Nebylo to nic příjemného, ale paní se u lékařů pomoci nedočkala. Tetička ji jednou o CDS2 řekla. Paní sice asi dodnes úplně neví co to CDS2 vlastně je , ale když vzplála jiskra naděje hned se ji chytila. Popíjela nejdříve CDS2 50 ppm později dávky zvyšovala až na 200 ppm. Současně si dělala koupele z MMS a postřiky a mazání z CDS2+ DMSO.

Další cennou zkušeností byla paní, která měla poměrně dost bradavic na genitáliích. Vyléčilo se to podobně jednoduše jako u jiných bradavic jen s tím rozdílem, že se přidaly výplachy genitálií. Pokud bradavic není moc stačí postřiky, koupání nebo výplachy podle možností každého. U četnějších bych doporučil i popíjení CDS2 .

Asi velmi aktuálním tématem jsou i kuří oka. S těmi si někteří lékaři bohužel v poslední době také neví rady. Mám známého, který byl rovněž na vypalování kuřích ok a poté se mu to jen zhoršilo a měl jich víc než před zákrokem. Doporučil jsem mu CDS2 přímo na kuří oka a potírat DMSO. Sice to nebylo ihned, krvalo to asi 2 měsíce, ale zbavil se všech kuřích ok a byl za to velmi rád.
Jiný příběh je mladý 21 letý muž, který přišel s tím, že má jedno kuří oko a hrozně bolí. Už byl i na pedikůře, kde mu ho měla vyříznout a i na kožním, kde mu ho vypálili, ale pořád ho má a bolí to. Tak si na to také začal dávat CDS2 + DMSO a za 14 dní volal, že se mu díra po kuřím oku uplně zacelila a zahojila a žádné kuří oko nenahmatal, nikde nic nebolí.