Těžké formy akné

Těžké formy akné Těžké formy akné

Dnes vám napíši mé velmi dobré zkušenosti s akné a to i těmi těžšími formami. Byl u mě kamarád z Brna a stěžoval si na to, že mu kožní lékař nedokáže pomoci s těžkou formou akné na pleti i na zádech. Doporučil jsem mu vnitřní užívání CDS2 nejdříve 50 ppm později zvyšovat. K tomu měl dělat postřiky CDS2 + DMSO a to celého těla. Dále dělal koupele v MMS 2x týdně. Již po 14 dnech mi psal, že sám nevěří tomu jak akné ustupuje a nevytváří se nová ložiska. Mýval takové velké boláky na zádech. Také mi napsal, že měl spoustu jizev, které se jakoby ztrácely nebo zacelovaly. Byl z toho nadšený a pokračoval dál v léčbě. Po 1 měcíci mi napsal, že žádné aktivní akné nemá, ale na ty jizvy bude dál brát DMSO, protože vidí jak krásně se hojí.

Další byla kamarádka mé vnučky. Přišly k nám a já koukám na její červený nos. Byl nateklý a bylo mi jasné, že je to díky akné. Mládí jsou na tato témata choulostivý a tak jsem navrhl vnučce, aby ji léčbu navrhla ona. Nakonec to dopadlo tak, že obě přišly ke mě a já ji to celé vysvětlil a dal jsem ji CDS2 ve spreji. Ona jen sprejovala nic víc. Po 3 dnech  se ohnisko utišilo a po týdnu už nebyla po akné ani známka. Navrhl jsem ji aby si sprej nechala a každé ráno si jen tak preventivně stříkla na obličej.

Netrvalo dlouho, kdy mi tato slečna přivedla kamarádku. Zda bych ji také nemohl poradit. Zde bylo akné poměrně ve větším stádiu. Na pleti byly jizvy a čerstvě aktivní akné. Doporučil jsem ji, aby se za mnou stavila i s maminkou. To také udělala a maminka nebyla proti. Prý už ví jak to pomohlo Katce tak si ráda nechá poradit. Pila nejdříve 50 ppm 5x denně a stříkala na obličej CDS2  o síle 2000 ppm + DMSO. Postupně ppm zvyšovala až na 150ppm. Nebyla z toho pití moc nadšená, ale přesto, že nebrala dávky tak jak by měla akné se ji výrazně zlešilo a teď už jen preventivně stříká na obličej CDS2.

Dalším případem byl horník 36 let. Když jsem viděl jeho záda úplně jsem se orosil. Jeden velký bolák vedle druhého. Bylo mi jasné, že tady by bylo dobré celkové vyšetření na kovy a parazity. Což mladík také udělal. Vím, že bral informatika a antiparazitika. Dále pil CDS2 o síle 80 ppm , které v průběhu dvou týdnů navýšil na 180 ppm. Dále se koupal daždý druhý den v MMS a potírak si promlematickou kůžu CDS2 + DMSO. I on byl nadšený z výsledku jak krásně se mu jizvy zacelují a jak se mu vše velmi brzo zahojilo. A takových prípadů je spousta.