Využití DMSO s CDS2

Využití DMSO s CDS2 Využití DMSO s CDS2

Využití DMSO s CDS2

Záměrem při život ohrožujících situacích je rychle dostat hodně CDS/CDS2 do krevního oběhu. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout je přidávat CDS/CDS2 k DMSO, který pak působí jako nosič dopravující CDS/CDS2 přímo do kůže a svalů a potažmo do krve. Zkušenosti a testování prokázaly, že DMSO je přenášen přímo k jakékoli rakovině v těle a prostupuje jejími buňkami. Toto není pouhá teorie; ale skutečnost ověřená mnoha testy. Jsme přesvědčeni, že když s sebou DMSO nese CDS/CDS2, zanese ho až do rakovinových buněk, kde zahubí virus, který způsobuje, že se buňky chovají jako rakovinové. I když použijete tento doplňkový léčebný postup, stále berte CDS/CDS2 i orálně, podle zásad použití CDS/CDS2. I při užívání orálně můžete doplnit CDS/CDS2 jednou či dvěma kapkami DMSO pro lepší vstřebatelnost.

Postřik a masáže

U aplikací s ClO2 se první nanáší sprejem na kůži CDS/CDS2, druhá vrstva DMSO a je možné ještě třetí vrstvu CDS/CDS2. Na masáže se více doporučuje MMS ( nejlépe s hydrogensíranem sodným ) a CDS2, neboť je stabilnější jak CDS. CDS/CDS2 je vhodnější nanášet na kůži, kožní problémy i samostatně. DMSO se po smíchání s MMS/CDS/CDS2 rychle kazí, proto je lepší mít každý roztok samostatně ve spreji a nanášet ho na kůži zvlášť ve vrstvách a míchat přímo na kůži. U zubů a dásní je lépe míchat DMSO a CDS/CDS2 ve štamprli (nastříkáním ze spreje) a nanášet vatovou tyčinkou lokálně na bolestivý zub nebo dásně. DMSO vyžaduje test na malé části kůže na alergii, před použitím na masáže.

Orální užití

Máme dva způsoby jak užívat CDS2 společně s DMSO. Jeden z nich je naředěný vodou a druhý v tabletkách ( což se rovněž naředí vodou v žaludku). Pokud chceme užívat CDS2+DMSO naředěné vodou tak si připravíme potřebné množství ml či kapek CDS2 popřípadě i DMSO a to zředíme potřebným množstvím vody. Poté sloučeninu vypijeme. Toto užíváme 3 – 10x denně v hodinových rozestupech.

Užití tablet

Také se dá tato kombinace využít v tabletách kdy dáme do tablety požadované množství kapek CDS2 a doplníme 1-2 kapkami DMSO, uzavřeme a užijeme. Zapíjíme 1,5 dl vody. Pokud budeme užívat více tablet a tím i více kapek CDS2 doporučuje se napít se před užíváním 1dcl vody poté užít tabletky s CDS2 + DMSO a poté zapít 1,5 – 2 dl vody.

Kloktání

Zde si rovněž připravíme požadovanou sílu a množství kapek či ml CDS2 + DMSO a naředíme vodou. Tuto sloučeninu kloktáme a poté vyplivneme. I zde platí, že s využitím DMSO dosáhneme lepšího a rychlejšího účinku jelikož CLO2 pronikne hlouběji do tkání.

Kapky na oči

V případě, že máme problém s očima můžeme využít koncentrované CDS2 + DMSO k výrobě očních kapek. Na výrobu kapek do očí potřebujeme lékárenskou destilovanou vodu, CDS2 koncentrát, DMSO koncentrát, skleněnou lahvičku s kapátkem. CDS2 zředit na cca 50 ppm s pomocí lékárenské destilované vody a přidat DMSO. Na každých 10ml zředěného CDS2 přidat kapku DMSO koncentrátu. (50ml=5kapiek, 100ml=10kapek) Takto připravené kapete do oka. Nejdříve jen pár kapek podle pocitu , později můžeme kapat více. Nesmí to pálit !!! Ze začátku může trochu štípat ,ale né déle jak 5- 10 minut. Pokud to bude pálit déle tak zředit destilovanou vodou na polovinu.